Máš rád/a Justina Biebera? ANO x NE

Červen 2013

Video k novému začátku

15. června 2013 v 21:29 | Týnuše & Jaňula |  Videa
Po dlouhé době jsme zase natočily video, tak doufáme že vám nebude vadit, když se tu začnou taková videa teď objevovat častěji. Chceme nějakou změnu, tak doufáme, že se vám to zalíbí.


We are back!!

15. června 2013 v 17:59 | Týnuše & Jaňula |  For you

Dívejme kdo se téměř po roce vrátil na blog..
Ano dámy, jsme zpátky a hodláme to tady změnit úplně od začátku, počínaje novýma rublikama a novým layoutem konče. Dlouho jsme přemýšlely jestli se na blog máme vrátit a dnes jsme se k tomu konečně dokopaly. Můžete se těšit na naše každodenní zážitky, outfity, fotky, pár tipů z naší kuchyně, nějaké rady a vychytávky a hlavně naší rubriku, která sklidila největší úspěch a to "Co si kluci myslí?" a další věci.
Doufáme, že se vám tu bude líbit a že si tu opět najdete něco kvůli čemu se budete vracet. Budeme se vám snažit co nejvíce přizpůsobit a blog udělat tak aby bavil především vás. Proto si rády vyslechneme co by jste tu uvítali nejvíce.

Proto se vás ptáme co by jste tu chtěli vidět nejvíce.

Vaše nápady pište do komentářů, za každý budeme moc rády.

Také budeme chtít udělat nějakou soutěž s pěknou cenou. Ale na to se vrhneme až trošku blog rozjedeme, doufám že se někdo zapojí a my jí budeme moc uskutečnit, tak bych se předběžně chtěla zeptat kdo by o nějakou soutěž měl zájem a popřípadě v čem by jste chtěli soutěžit.

Tak prosím piště nápady na soutěže, které budou ohodnoceny dárky.

Pro ochutnávku vám sem dáváme dárek, který jsme dávaly v předchozích soutěžích..

Mylím že kosmetický balíček za to stojí, nemám pravdu dámy? :)