Máš rád/a Justina Biebera? ANO x NE

Září 2012

POZASTAVENO!

24. září 2012 v 20:55 | Týnuše & Jaňula
Je mi líto, ale NEJSPÍŠ pozastavuji blog.
Myslím, že blog by měla být zábava a né se každý den nutit k napsání článku. Prostě už mi dochází nápady a pochybuju, že vás baví furt číst ty romány co vám sem píšu. Jelikož už se teď s Jaňulou moc nevídáme, protože je vytížená školou, tak se to také odráží na článkách. Je mi to líto..
Pokud je tu ale přece jenom někdo, kdo čte moje články, i přesto, že v poslední době píšu jenom o tanečních, o tom co se děje ve škole a přidávám pouze své fotky, tak prosím napište do komentářů. Myslím, že opravdu nemá cenu sem něco psát, když to čte pouze polovina s vás. A pro ty kteří to čtou, mám jen dvě slova: Jste úžasní! (Jsem hrozně ráda, že si můžu psát s takovýma blogerkama jako jste právě vy, myslím, že mám obrovské štěští, že jsem vás našla a mám vás všechny do jednoho šíleně moc ráda! <3)

Tomorrow's life is too late. Live today.

22. září 2012 v 22:49 | Týnuše & Jaňula |  Diary
Slibovala jsem, že vám napíšu něco málo o tanečních a tak to taky plním, bohužel jsem slíbila i fotky, které prostě nemám, všechny holky tancovali, protože bylo málo kluků a tak nikdo nemohl fofit. Snad se to povede příště.

Vítěz soutěže o nejlepší blog

22. září 2012 v 20:49 | Týnuše & Jaňula |  Soutěže

Gratuluji, gratuluji, gratuluji..

Soutěž vyhrála Charlott s blogem - http://beauty-store.blog.cz/!!!!
Gratulujeme ti k vítězství, snad si balíček užiješ :)
Budu od tebe teď akorát potřebovat abys mi na můj email (spoiled-wenches@seznam.cz) poslala tvou adresu, abych věděla kam ti mám výhru poslat. Pokusíme se balíček odeslat v co nejbližším termínu. Hned po odeslání ti určitě napíšeme, to se vůbec nemusíš bát.

A pro vás ostatní

Moc vám všem děkujeme za účast! Vaše blogy byly úžasné všechny, ale vítěz může být BOHUŽEL jen jeden. Také si myslím, že se soutěž celkem povedla a do budoucna určitě pár takových soutěží s pěkným dárkem ještě bude. Chci také moc pogratulovat XOXO Vanesse, která získala ve finále neuvěřitelných 234 hlasů!

A jde se do tanečních

21. září 2012 v 18:09 | Týnuše & Jaňula |  Fotky
Zdravím dámy, konečně tu máme víkend! :)
To znamená je za hodinku mi začínají taneční! Ááá! Já se tak těšim. :D
Tady můžete vidět šaty a boty co si budu dneska brát. (Omlouvám se za krátký článek, ale opravdu nestíhám, víc vám napíšu zítra :) To tu bude i výsledek SONB! Tak se máte na co těšit.. :)

Miluju naší učitelku němčiny!

20. září 2012 v 18:09 | Týnuše & Jaňula |  Diary
Zdravím dámy.
Zítra konečně pátek že? Bože! Já mám takovou radost! :)
Celý týden byl hroznej kvůli kopě písemek, je to příšerný! Každý den něco. Dnes jsem se naštěstí vyhnula zkoušení z fyziky, takže mám zase o něco lepší náladu :D Zítra mě čeká jenom jedna písemka z němčiny a pak hurá do TANEČNÍCH! a pak si užít mnou tak milovaný víkend!! Zítra bych snad mohla mít i nějaké fotky, řeknu Terce, aby vzala foťáky ať vám sem můžu dát pár fotek. Fotky sem dám ale asi až v sobotu, protože z tanečních přijedu v 10 a jsem totálně vyčerpaná z toho 3 hodinového tancování a nohy mi vyloženě umíraj z mých 10 centimetrových botiček, které mám tak ráda :)

Když jsem přišla ze školy, tak jsem si sedla k PC a začala se nudit a tak mě napadlo, že udělám jídlo, našla jsem totiž v mrazáku kuřecí plátečky a dostala jsem hroznou chuť. Mamka přijede z práce až večer a doma zatím nebylo uvařeno. Tak doufám, že bude mít radost a konečně si odpočine.

Co vy? Jaký byl pro vás dnešek a máte již plány na víkend?


19.9 2012

19. září 2012 v 16:44 | Jaňula |  Zážitky
Ahoj dámy ♥
Dneska jsem měla fajnovej den vyhla jsem se všem písemkám a taky zkoušení a to nejlepší nakonec odpadla mi i poslední hodina takže o hodinku dřív doma! :) :D Taky jsem měla pořád výtlem ze Sandrou! na škole máme totiž takového kluka a ona jako neni ošlivěj ale má hrozný vlasy jak čárifuk! :D a on asi ví, že se mu smějeme tak dneska na obědě jsme si tak papali kaši s masíčkem a teď on kolem nás projde a ''Dobrou chuť!'' :D takže jako dobrý no Sandruše pak z toho měla vánoce protože se jí líbí :D noo takže fakt jsem se dnes měla fajn :)


Předvčírem byl u nás Ráďa a hned jak jsem přijela domu ze školy tak hned na mě deme koupit mraženou pizzu mám hlad! :D a ,že si jí u mě doma uděláme. Tak proč né viď? :D K tomu jsme si koupili i colu. :D no prostě to bylo parádní ♥ Na obrázku nevypadá moc dobře ale řeknu vám byla fakt vynikající! :D


Dnes mám v plánu se jít učit fyziku a po fyzice si hezky lehnu do teplé vany s plnou pěny! :D Né to kecám pěnu totiž nemáme :D ale to je jedno.. Noo a co máte v plánu dneska vy? a co jste dělali? a jak se máte? :) :D

Co se událo za dobu mé neaktivity?

18. září 2012 v 16:49 | Týnuše & Jaňula |  Zážitky

Zdravím slečny :)

Opět něco málo za posledních pár dní.
O víkendu jsme se byli s Jaňulou podívat na zápas kluků. Samozřejmě zase prohráli. :/ Ach jo. V pondělí se nic zvláštního nedělo, protože jsem ze školy přijela až v 5 a pak už se mi nechtělo nic dělat. Dnes jsem měla jít s Ann ven, ale neudělalo se jí dobře, tak to padlo, takže jsme se domluvili na jindy. Ani ve škole se nedělo nic převratného, byli jsme s naší třídou, 1.A, 1.B, 3B a 3KA na hudebním představení, takže jsme se krásně ulili ze dvou hodin. Ale za to jsme psali 3 písemky, takže taky nic moc. Chemii jsem uplně zkazila, němčina taky nestála za nic, matematika docela šla, pokud mi to uzná, tak bych mohla mít 1, ale napsala jsem to hrozně zmateně takže počítám spíš s 2, nejhůř 3 .. Snad :D...

Zítra píšeme pouze časy v angličtině, zkouší mě nejspíš z biologie a napíšem si pár slovíček z němčiny, ale toho je fakt tak maloučko, že to ani nepočítám. A po škole půjdem s holkama do kavárny a pak pojedem společně nejspíš k Patrice, takže se na to docela už těším..
A co vy, co plánujete v nejbližší době?

Tímto vás prosím radu..

Jelikož mám teď každý pátek taneční (ano šla jsem o rok pozdě) tak si potřebuju sehnat víc šatů na "trénik" stačí obyčejné šaty, zatím nehledám plesové šaty na prodlouženou, protože jedny už mám doma koupené, tak ty si budu kupovat/ půjčovat až dýl, zatím není třeba.

Tak bych se chtěla zeptat kde nejčastěji/nejraději nakupujete šaty. Stačí napsat obchod. Děkuju moc!


Filále SONB

17. září 2012 v 20:01 | Týnuše & Jaňula |  Soutěže

Konečně tu máme finále!

Do 10. kola jste poslali Charlott a XOXO ♥ Vanessu, vypadla bohužel S-hejvi, protože měla nejmenší počet hlasů, což je škoda, protože ona určitě mezi ty nejlepší blogy patří. Gratulujeme, že ses dostala až takhle daleko! A dvěma finalistám držíme palce a jsme zvědavé jak to nakonec dopadne.
Filále bude trvat nejdéle do 21 září.

A zde můžete vidět balíček pro vítěze:
V celém článku můžete rozhodnout kdo dostane kosmetický balíček BOEMI a jaký blog je opravdu ten nejlepší a zaslouží si podle tebe vyhrát..

9. kolo SONB

15. září 2012 v 12:59 | Týnuše & Jaňula |  Soutěže
V předchozím kole vypadla Kika, pouze o6 hlasů, což je opravdu škoda. Ostatním držíme palce
Deváté kolo končí 17. září (ten den začíná zároveň 10. kolo) a vypadává další dívka(popř. dívky) a nejmenším počtem hlasů.

A tímto vás chceme motivovat k výhře..
Tady máte ten balíček, který obsahuje 2 šumící koule do koupele, tělové mléko, 2 krásné mýdla, sprchový gely a balzám na rty.

Pořád žiju!

13. září 2012 v 17:49 | Týnuše & Jaňula |  Zážitky
Zdravím vás.. <3
Jsem druhý týden na nový škole a už mě to tam nebaví..vždycky se tak hrozně těším na víkend nejen, že zase uvidím Týnu protože v týdnu se sejít nemůžeme to bych prostě nestíhala :( ale taky, že si končně odpočinu! Chci se pořádně vyspat! :D Dneska si udělál takovej relaxovej den a ten zní takhle: Lehnu si do postele udělám si čaj něco k papů a pustím si nějakej super film a pak to vidím na to že půjdu spát. :D Taky vám chci říct že školy už mám i pár fotek tak se můžete podívat v celým článku :) a taky by jste asi měly vědět, že na blog nemám vůbec čas a vlastně ani náladu tak se omlouvám :) ale jednou za čas sem určitě něco o sobě napíšu. :*

Nějaký Belieber?

13. září 2012 v 13:50 | Týnuše & Jaňula |  Diary
Vím, že mě tímto, asi pár lidí odsoudí a úplně na mě změní nároz, ale víte co? Mě je to fuk! Nebudu se přetvařovat a ani už mě to popravdě nebaví.

Můj nový život 13 díl

13. září 2012 v 13:07 | Týnuše |  Můj nový život

Chvíli bylo ticho.
"Ona ti něco řekla viď?" zeptal se. "Co by mi měla říkat?" řekla a doufala, že její hlas je silnější, než se zdála ona sama. "Já nevím, poslední dobou nám to neklape, a pořád o tobě mluví" "Co o mě říká?" zajímala se Ellie. "No, víš jak jsem tě srazil, tak od té doby, no jak bych to řekl. Přistihl jsem se, že na tebe myslím, až moc často. Někdy i nahlas. Myslím, že jí to štvalo a pořád štve. Ale poslední dobou se už ani nestýkáme, asi bych měl říct, že mi to vadí a, že jsem zklamaný, ale nejsem. Je to zlý?" podíval se na ni. "Asi bych měla říct, že ano.." přinutila se k úsměvu, ale když si vzpoměla co viděla, úsměv jí povadl. Tom se na ní usmál, pak si lehl do trávy a sledoval nebe. Po chvíli jí chytil za ruku a něžně ji stáhl k sobě. Ellie se mu opřela o rameno a pak si jenom povídali..

8. kolo SONB

12. září 2012 v 17:09 | Týnuše & Jaňula |  Soutěže
V předchozím kole vypadla Cheer-mandarinka, pouze o 3 hlasy, což je opravdu škoda. Ostatním držíme palce
Osmé kolo končí 14. září (ten den začíná zároveň 9. kolo) a vypadává další dívka(popř. dívky) a nejmenším počtem hlasů.

A tímto vás chceme motivovat k výhře..
Tady máte ten balíček, který obsahuje 2 šumící koule do koupele, tělové mléko, 2 krásné mýdla, sprchový gely a balzám na rty.
Jak dlouho máš blog? Budou to dva měsíce
Jaký typ blogu máš? Autorský:)
Jak dlouho máš blog? Čtyři měsíce
Jaký typ blogu máš? Dívčí ;)
Jak dlouho máš blog? Blog mám čtvrt roku :)
Jaký typ blogu máš? Blog je o Raegovi :))
Jak dlouho máš blog? Tyjo netuším, ale rok to už byl:)
Jaký typ blogu máš? Autorský a vše, co mě baví.

Informace k povídce

12. září 2012 v 11:35 | Týnuše & Jaňula |  Můj nový život

Zdravím pěkně slečny.
Rozhodli jsme se k další menší změně, tentokrát se to bude týkat naší povídky "Můj nový život". je vidět, že naší povídku čte jen malá část lidí, co sem chodí, tak jsme se rozhodly díly zkrátit, aby se to dalo lépe číst nápad přišel tentokrát díky Markétce, která své díly také zkracuje.

Už chci víkend!

11. září 2012 v 21:01 | Týnuše & Jaňula |  Zážitky

Ano, ano, mám toho už až po krk!

Písemky, písemky, písemky. Nic jinýho nám učitelé už ani neříkají. Zítra píšeme jednu z biologie, jednu z angličtiny, jednu z fyziky a také "překvapivě" z němčiny. (Němčinu už vážně nesnášim! Každou hodinu píšem a když né, tak zkouší. Proč né? Proč nemít za celej školní rok tolik známek? Je to hrůza, jako by jí to bavilo každej den opravovat, nebo jakoby měla jenom naší třídu. Vážně to nechápu)
Tak už jenom proto doufám, že tenhle týden brzy uteče a příští bude trochu volnější, protože tohle už se nedá. A hlavně mě to už ani nebaví.

A co vy? Také to máte takové perné? Nebo to jenom my musíme mít něco extra?

Trochu jsem hřešila

11. září 2012 v 10:20 | Týnuše & Jaňula |  Diary
Dobré ráno dámy.
Jak jsem slibovala přednastavila jsem vám pár článků, na blogu se bude objevovat jeden denně.
V neděli jsem za sebou měla 20 dní nepřerušeného cvičení a babička mi už v pátek dala velkou čokoládu Merci! Jak hodnou babičku mám, já si jí snad ani nezasloužím.
V celém článku máte zase zdokumentování mého těla po 20 dnech.

Něco málo za poslední dva dny

10. září 2012 v 21:39 | Týnuše & Jaňula |  Diary
Dnes se mi naskytlo konečně pár volných minut na blog, takže vám všem odpovím na vaše komentáře, podívám se, co mají naše oblíbené blogy za nové články a hlavně se pochlubím známkama :D
Všichni víte, že jsem se musela učit na němčinu,dějepis, češtinu a na zkoušení z fyziky. A výsledek? Z fyziky zatím nezkoušel, prý bude hodný a nechá to na příští hodinu, takže to jsem byla ráda (btw: příští hodina je už ve středu :D). Z té češtiny jsem dostala za 2! Takže ohromná radost, protože jsem se zapomněla naučit celou jednu kapitolu, která tam byla, tak jsem nevěděla eufenismus, ale to bylo jediné, takže mi dala dvojku. Z němčiny jsme psali a to mám za 1, protože to bylo opravdu lehké opakování z loňského roku se slovesy jako je SOLLEN, MÖGEN, WOLLEN atd. a pak jsem byla další hodinu zkoušená a dostala jsem 1- takže taky supr. No a z dějepisu jsme psali dneska a snad to bude aspoň trojka. Nevím jestli mi uzná příčiny 100 leté války, protože jsem to hrozně okecala a to on nemá rád :D a pak jsem nevěděla Zlatou bulu sicilskou :/ věděla jsem pouze rok, ale snad to bude dobrý. A co vy? Jak jste na tom se zmámkama a už máte za sebou také nějaké písemky?

PS: pokud sis to celé přečetl/a tak tě obdivuju a zárověň ti děkuju :) a pro shrnutí: Dostali jsme známky z té češtiny, mám dvě známky z té NJ (druhou mám díky zkoušení) a fyziku nakonec zkouší ve středu.


Fotonávod na drdol

10. září 2012 v 12:49 | Týnuše & Jaňula |  Účesy
Tento drdol se vám líbil a chtěli jste fotonávod, tak ho naleznete v CELÉM ČLÁNKU.

Reklamy sem!

10. září 2012 v 9:04 | Týnuše & Jaňula
Už nás docela štve jak, nám choděj reklamy, třeba ke článku, kde se jiné slečny přihlašují do soutěže a podobně..
Takže, všechny reklamy sem! Děkujeme..

7. kolo SONB

9. září 2012 v 13:39 | Týnuše & Jaňula |  Soutěže
V předchozím kole vypadla Im-delicious , protože měla bohužel nejmenší počet hlasů.
sedmé kolo končí 12. září (ten den začíná zároveň 8. kolo) a vypadávají další dívky s nejmenším počtem hlasů.

A tímto vás chceme motivovat k výhře..
Tady máte ten balíček, který obsahuje 2 šumící koule do koupele, tělové mléko, 2 krásné mýdla, sprchový gely a balzám na rty.