Máš rád/a Justina Biebera? ANO x NE

Červenec 2012

29. července

31. července 2012 v 15:09 | Týnuše & Jaňula |  Zážitky

Rozhodla jsem se napsat, něco málo o tom kině, protože se za chvilku chystám s taťkou do bazénu, tak to zkrátím..
Byly jsme na "The Dictator" bylo to dobrý a vtipný, vybrali jsme si to, protože je to dost podobné filmu "Borat" z kterého si furt s Annie říkáme hlášky a tak. Borat se nám líbíl a nasmály jsme se u něj, tak jsme se rozhodli jít právě na Diktátora. Komu se taktéž líbil Borat určitě doporučuju tento film, je tu hodně vtipných scén a hlášek které s Ann opět opakujem. Snad se bude líbit..

Starší video s přítelem

31. července 2012 v 14:39 | Týnuše & Jaňula |  Videa
Video je pravděpodobně z dubna, kde jsem měla ještě hnědý vlasy, než se mi ta barva uplně vymyla..


Blázinec

31. července 2012 v 13:09 | Týnuše & Jaňula |  Zážitky
Ahoj dámy..♥
Včera jsme byli s Týnou v blázinci na Markovích 18-náctinách a teda povím vám chvilkama to tam bylo vážně dobrý :D Marek chtěl po nás pořád ať ukážeme prsa a ták a my na ně až si dají pořádnou pusu! (ještě tam byl Jirka) :D no a oni to teda tak jo noo (ale nechtělo se jim) takových pus co si dali než se nám nějaká líbila :D a prej teď vy a mi jim je ukázali jenom přes tričko prej tak tady jsou! :D nejvíc jsme je vochvali prej néé ukažte je a my dyť si řek že ukážeme prsa a tady jsou né! :D a šly jsme :D prostě neřek jak je chce vidět :D

Tady jedna fotka jak vyrážíme už do blázna hrozně moc se omlouváme že je rozmazaná ale byli i horší vůbec nám to nešlo vyfotit:

Když slunce vychází

30. července 2012 v 13:09 | Týnuše & Jaňula |  Móda
Žádná barva nevyzařuje tolik dobré nálady jako žlutá. Může se pochlubit celou paletou odstínů a jejich výběr je jen na vás.

Která žlutá vám sluší?
Správný odstín závisí především na tónu pleti a barvě vlasů. Světlá pleť, blond vlasy: hezky s nimi ladí jemné odstíny jako vanilková. Světlá pleť, středně blond vlasy: sáhněte po pastelových žlutých tónech. Olivová pleť, hnědé vlasy: vám budou slušet svítivé barvy jako sluneční žlutá. Velmi světlá pleť, tmavé vlasy: dávejte přednost spíše chladným, jasným tónům, třeba citronové.


‎26. ‎července

29. července 2012 v 20:49 | Týnuše & Jaňula |  Videa
Tady máte slíbené video z bazénu
Omlouvám se za zpožďění, ale nějak mě to nebavilo stříhat, tak mi to trvalo dýl..

Deodoranty a anti-perspiranty

29. července 2012 v 15:49 | Týnuše & Jaňula |  Kosmetika
Ať už jako sprej, kulička (roll-on), nebo tuhý stick, vhodně zvolené a především účenné anti-perspiranty či deodoranty vám zejména v horkých dnech propůjčují příjemný a osvěžující pocit v podpaží. Nabídka je opravdu široká, stačí si jen vybrat ten, který vám bude nejlépe vyhovovat. Samozřejmně jsou v nabídce také přípravky, speciálně určené pro citlivou pleť nebo pokožku po holení.


27. 07. - 28.07. 2012

29. července 2012 v 14:09 | Týnuše & Jaňula |  Zážitky
Ahooj prdelky ♥
Tak jak jste se včera měly? Jak jste si mohli všimnout my jsme tu včera ani jedna nebyla a také máme důvod já (Jaňula) jsem byla pořád venku s přítelem a s klukama a na večer jsme šli na Index bylo to parádní! No a Týna byla taky celej den s přítelem a pak nám psala že bohužel na Index za náma přijít nemůže protože jí bylo blbě. V pátek jsem byla u strejdy u bazénku a tam mě píchla vosa do nohy! Mám to celé oteklé ale z toho dnu mám pár fotek takže je najdete v celém článku. Týna by vám sem taky měla dát brzy video ze čtvrtka takže se máte na co těšit.

Rychlý pudinkový dezertík

27. července 2012 v 20:59 | Týnuše & Jaňula |  Vaříme
Včera jsme pořád měly na něco chuť, tak jsme hledaly na netu nějaké rychlé dezerty a zalíbil se nám tento tak vám ho sem dáváme.

Potřebujete:
1 ananasový kompot
2 ananasové pudinky
2 kysané smetany
4 lžíce písk. cukru
3 lžíce mouč. cukru
piškoty
mléko

Když už máte suroviny koupené tak postupujete takto:
Více v CČ.

26. července 2012

27. července 2012 v 11:40 | Týnuše & Jaňula |  Zážitky
Včerejšek byl báječně ani nevíte jak se u nás udělala krásně, tak jsme toho hned využily a hupsly jsme do bazénu. Voda byla krásně příjemná a tak jsme tam vydržely dýl než odvykle. Tak koho by to zajímalo tak je najde v celém článku. A během dneška sestříháme také to video. Dneska je u nás opět krásně takže si myslíme, že budeme zase někde venku takže nás tu čekejte dámy až na ten večer..nejspíš.
Více v CČ.

Noční koupačka

26. července 2012 v 22:39 | Týnuše & Jaňula |  Zážitky

Dobrý večer slečny tak se znovu ozíváme a to tentokrát z večerního koupání bylo to parádní až na to, že jsme děsně poštípaní od komárů, takže to nás vyhnalo domů. :/ :D teď tady kravíme máme zaplí očko a do toho pijeme naše oblíbené mojito. Na zítra se můžete těšit na video z dnešní koupačky a taky na recept co jsme si udělaly.


Den s Annie

26. července 2012 v 19:19 | Týnuše & Jaňula |  Zážitky

Tak, konečně jsem se odhodlala hodit sem fotky ze dne, kdy jsem šla ven s Annie.
Šli jsme hned po 2 hodině, když jsem přijela od přítele a šli jsme se projít, až jsme došli na takovou pěknou louku, tak Ann, že se tu vyfotíme, protože spolu nemáme moc fotek. Moc se totiž nevídáme i ona má přítele a také má spoustu koníčků, takže nám to obyčejně nevychází, aby jsme se mohli vídat tak často jako dříve. Což je škoda.


Směr basén :D

26. července 2012 v 15:29 | Týnuše & Jaňula |  Diary
Zdravíme dámy..
V první řadě, chceme říct, že o chybě v nadpisu víme, je to schválně, tak aby jsme nebyli za blbce..:D
Teď je venku krásně a svítí tam sluníčko, tak deme do basénu, tak doufám, že vy si něco vymyslíte a nebudete u PC ) užijme si to sluníčko než nám zase zmizí..) Tak se mějte a k večeru čekejte fotky a možná i video :D :)

Dostihy a sázky

25. července 2012 v 22:00 | Týnuše & Jaňula |  Zážitky
Takže jsme se s Jaňulou rozhodli hrát dostihy a sázky :D a dopadlo to jak jinak než katastrofálně..
V pokoji příšernej bordel, zem ulepená od melounu, furt jsme se jenom rvali a tlemili a ze hry jsme skoro nic neměli, akorát jsme se u toho nasmály a najedly, ale byla sranda a to je hlavní ne?

Máme tu pro vás i sestříhané video nejlepších scén ze hry.. je jich málo, protože jsme mohli nahrávat jenom chvilku, kvůli kapacitě, však to znáte.. ;)

Nový notebook

25. července 2012 v 19:04 | Týnuše & Jaňula |  Diary
Zdravím vás dámy..
Po 3 měsících, mám konečně NTB.. Dostala jsem ho včera k svátku (což jsem trošku nepochopila, ale tak nestěžuju si, asi rodičům vadilo, že k nim furt chodim na počítač) a tak se vám teď můžu víc věnovat.
Dneska ještě přidám fotky z dneška, když jsem šla po dlouhé době s Ančou ven, což bylo supr, domluvily jsme i na kině, tak se těším..
No to je pro dnešek asi tak všechno a k večeru čekejte nějaký fotky, protože teď přišla Jaňula, tak vymyslíme, co budeme dělat. Tak si užijte zbytek dneška.. :)

Výlet na houby

25. července 2012 v 16:20 | Jaňula ♥ |  Zážitky
Ahoj samice :D :*
Dneska ráno jsem se probudila asi kolem půl 10 a mamka mi hned řekla ať se oblíkám že jí volal Tomáše a že jdeme na houby tak já že fájn protže co bych tady dělala. No teda to byl zase zažítek v phodě úplně v pohodě našli jsme i pár hřibů konečně :D ale tak jsi deme dál.. a dál a najednou Tomíno vyběhne a řve ''dělejte poďte tam jsou prasata!!'' A máma na něj ''No to určitě tobě tak budu tak věřit'' a pije si dál.. najednou je uvidí úplně vykulí oči a utíkala s náma :D a jediná já je zase nevyděla ani jsem vám je nestihla vyfotit :D né myslím že kdyby je viděla tak utíkám mezi prvníma :D No tak nakonec jsme radši z toho lesa vylezli a když jsme to měli při cestě tak jsme se šli rovnou i k babče si jenom sednou na čaj. No a vlastně jsme se tam i rovnou najedli :D. Taky chci omluvit Týnu že tady moc není ale nemá NTB ale dneska si pro něj už jela takže její aktivita by už mohla bejt od dneška nejdýl od zítra v pohodě. :)

A tady je pár fotek z dnešního houbaření:
Více v CČ.

Nejlepší filmový hlášky 02

24. července 2012 v 13:00 | Týnuše & Jaňula |  Hlášky

Po dlouhý době vám sem zase dáváme nějaké nejlepší filmový hlášky!..:D

1. Hoši pojedem zkratkou je to sice dál ale voto horší cesta!!
2. "Víš co Sašo? Běž do prdele!
3. Proletáři všech zemi vyližte si PRDEL!
4. Už vím! Zemřela stářím! Tak mladá..
5. "Pepíno! Už toho máme dost!!" - "My taky - Matýsek se posral''
6. "Zacina noc''.. drž hubu!
7. Je to rebel!
8. Žán přines mi okno, chci se podívat do zahrady.

Jaká hláška se vám líbí nejvíc?

24. července

24. července 2012 v 11:09 | Jaňula ♥ |  Diary

Dobré ranko všem.. Vstávala jsem teda už dřív ale tak okolo 8 protože mě mamka vzbudila jestli s ní a s bratrancem nejdu na houby. Ty jo v 8 hodin ráno se zbláznila né? :D jsem zvědavá jestli něco najdou jestli jo můžu vám to vyfotit co našli. Dneska ani nevím co máme s Týnou v plánu ale do 3 hodin tu má Tomáše (její přítel) a můj bohužel pracuje takže já nemám do 3 co dělat. Ale pak jsem myslela že by jsme si s Týnou mohli jít zahrát badminton tak čekejte nějaké fotky. Teda jestli se Týně bude chtít. Také má dneska svátek tak jí chci popřát jenom to nejlepší! a hodně štěstí s Tomem! ♥ a mám tě moc ráda!

Hladká záležitost

23. července 2012 v 18:19 | Jaňula ♥ |  Kosmetika
Epilátor - důkladný a s dlouhodobým efektem.
Předem si ujasněme jedno: musíš být statečná! Když rotující minipinzetky vytrhavají chloupky, může to zejména ze začátku poměrně dost bolet. Ovšem žádná jiná depilační metoda není tak precizní. Vaší odměnou bude dvou - až třídenní období bez chloupků. Což je určitě paráda né? a na léto úplně perfektní! Můj závěr: Tato metoda není pro citlivky, ale je ideální pro perfektní výsledek!


Něžné probuzení

23. července 2012 v 10:49 | Týnuše & Jaňula |  Diary
Přejeme dobré ráno..
Jak jste se vyspali?
Jaňula celkem dobře, ale probuzení nebylo asi tak dobrý. Protože jsme se domluvili už včera, že mi dá klíče a já jí přijdu ráno probudit, jenže já jsem hroznej spáč, dokážu spát klidně až do 1 odpoledne :D tak s tím asi moc nepočítala. Takže jsem přišla a vidím, jak má v pokoji hroznou tmu. Tak jsem rozrazila dveře a pustila jsem na tabletu takovou tu aplikaci, kde se vám ukáže např. vuvuzela a vy jen kliknete a uslyšíte její zvuk. No jasně, že se hrozně lekla a začala na mě křičet, ale pak jsme se obě začly smát..
Jenže ona furt a furt, že nevstane, už jsem jí přemlouvala a vyhrožovala asi 15 minut a ona furt nic! tak jsem otevřela okno a pustila dovnitř tu hroznou zimu a sebrala jí peřinu a ona, že furt nevstane a přikryla si nohy polštářem..

fotka a více v CČ..

Velký COMEBACK!!!

22. července 2012 v 22:19 | Týnuše & Jaňula
Tak se někteří z vás dočkali!
Vracíme se a to ve velkém stylu!
Najdete tu zase naše trapné hlášky, videa, fotky a především spoustu žážitků! Také tu budou články o modě, nějaké typy jak vylepšit vaše oblečení, nebudou chybět ani domácí nápady na lesk apod. PROSTĚ SE MÁTE NA CO TĚŠIT!

Také hodláme uplně změnit náš blog. Layoutem začínaje a novými články a rubrikami konče. Takže tímto by jsme vás chtěli poprosit jestli někdo z vás nedělá layouty a nebude tak hodný a nevěnuje nám pár minut své práce.. Byly by jsme vážně rády..