Máš rád/a Justina Biebera? ANO x NE

Můj nový život 10 díl

29. července 2011 v 15:11 | Týnuše & Jaňula |  Můj nový život
Ellie sundala magnet a vzala si dopis. Milá Ellie, Same. Šli jsme se projít. Brad mi chce ukázat okolí, abych věděla, kde co je, popřípadě, kde vás najdu. Jsme tu už něco přes týden a tak si myslím, že to bez nás pár hodin zvládnete. Líbá máma. "Bráško, vypadá to, že dnes vařím já" usmála se. "To abych ti pomohl, nejsi moc dobrá kuchařka" zasmál se Sam.
Po půlhodinové debatě se došlo k názoru, že k jídlu budou špagety. Na těch podle Sama nemůže nic pokazit ani Ellie. Když dojedli, Sam se šel dívat na televizi a Ellie šla mýt nádobí. Během 5 minut se vrátili rodiče. "Pěkně to voní, tos vařila ty Ellie?" zeptal se Brad. "Jo vařila, dohodli jsme se se Samem" řekla, když si otírala mokré ruce. "Můžu si nandat?" zeptal se zdvořile, ale poněkud hloupě Brad. "Jasně, ale talíř si doufám umyješ sám" zasmála se tiše. "To se neboj" usmál se na ní Brad.
Po rozhovoru s Bradem vyběhla Ellie nahoru, do svého pokoje, kde vzala telefon a vytočila číslo. "Ahoj" "Ahoj Lano, máš čas?" "Jo jasně, děje se něco?" "Můžeš být za 10 minut u toho bistra?" "Okey, za 10 minut jsem tam" "Bezva, to ostatní ti povím tam" řekla Ellie a tím ukončila rozhovor.
Když Ellie uviděla přicházet Lanu k bistru usmála se a šla jí naproti. "Ahoj" usmála se Ellie a objala ji. "Jé, ahoj, tak co mi to hodláš říct? V telefonu jsi zněla tak trochu divně." "To mi nebudeš věřit, co jsem viděla" "Tak povídej a nenapínej mě Ell" řekla napjatě Lana. Ellie jí tedy převyprávěla vše co viděla, od toho, jak se o něm plazila až po onu ohavnou věc. "Děláš si srandu?!" "Ne, přísahám" řekla Ell ustrašeně. "Já vím, věřím ti, jen tomu nemůžu uvěřit. Že to udělala znovu" "Cože, ona už to jednou udělala?" "Né vyloženě tohle, ale ano, už Toma a i ty před ním několikrát podvedla, ale Tom řekl, že nehodlá být za pitomce, tak jestli tohle chce dělat, je konec." "Takže myslíš?.." "jo, měla bys mu to říct" doplnila ji Lana. "Nemyslím si, že by mi věřil. Ani mě nezná" opáčila se Ellie. "Tak mu to řeknu já, stejně je dnes ten zápas" "Jaký zápas?" zajímala se Ellie. "Fotbalový, to jsem ti neřekla? Tom s nimi hraje v týmu. Je snad ten nejlepší" "Ne to jsi mi neřekla" zasmála se Ellie. "Nevadí, prostě tam dnes půjdeme" zakončila debatu Lana.
 


Komentáře

1 sweet-art.blog.cz sweet-art.blog.cz | Web | 30. července 2011 v 11:21 | Reagovat

Děkuju :)) Ano, já :P

2 Adelle. Adelle. | Web | 30. července 2011 v 11:25 | Reagovat

Taky jsem přemýšlela nad růžovou nebo nad černou, nakonec jsem si vzala tenhle. Jo už se těšim až s tim budu fotit.:D Přečetla jsem všechny díly je to skvělý.:)

3 Me Me | 31. července 2011 v 19:15 | Reagovat

Honém další dííl :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama