Máš rád/a Justina Biebera? ANO x NE

Červenec 2011

Odpovědi na vaše otázky najdete u nás!

31. července 2011 v 11:00 | Týnuše & Jaňula |  For you
Máme tu pro vás menší změnu.
Inspirace přišla od Bonitky, má v tom celkem pravdu. Komentovat nějakou vaší oblíbenou písničku slovy "děkuju" fakt nevypadá dobře. Určitě nejsme jediné, které to budou dělat. Pokud opravdu chcete odpověď na vaši otázku, vraťte se zpět k tomu článku. Samozdřejmně, že se na váš blog podíváme, ale komentáře se budou týkat obsahu určitého článku, takže se nebojte o jednoho člověka v návštěvnosti vážně nepřijdete. Pro mnoho z vás to nebude 2x příjemná změna se stále vracet a kontrolovat, zda jsme již odpověděli, ale myslím, že to nebude taky zbytečné. Věřím, že se vám nový způspb zalíbí a rozšíříte ho i na vašem blogu.
S láskou Týnuše a Jaňula <3

Slaď si oblečení s barvou tvého oblíbeného laku

30. července 2011 v 17:59 | Týnuše |  Móda
Světle fialová
Působit jako nevinný andílek chce někdy asi každá z nás.
Pro takové příležitosti se slaďte do lilové barvy. Aby vám vaší něžnost sežral každý i s navijákem nebojte se obléci si květivoné vzory.


Nejlépe placené herečky Hollywoodu!

30. července 2011 v 11:59 | Jaňula <3 |  Zajímavosti
1. - 2. Angelina Jolie a Sarah Jessica Parket
Výše ročního výdělku: 508 milionů korun

Můj nový život 10 díl

29. července 2011 v 15:11 | Týnuše & Jaňula |  Můj nový život
Ellie sundala magnet a vzala si dopis. Milá Ellie, Same. Šli jsme se projít. Brad mi chce ukázat okolí, abych věděla, kde co je, popřípadě, kde vás najdu. Jsme tu už něco přes týden a tak si myslím, že to bez nás pár hodin zvládnete. Líbá máma. "Bráško, vypadá to, že dnes vařím já" usmála se. "To abych ti pomohl, nejsi moc dobrá kuchařka" zasmál se Sam.
Po půlhodinové debatě se došlo k názoru, že k jídlu budou špagety. Na těch podle Sama nemůže nic pokazit ani Ellie. Když dojedli, Sam se šel dívat na televizi a Ellie šla mýt nádobí. Během 5 minut se vrátili rodiče. "Pěkně to voní, tos vařila ty Ellie?" zeptal se Brad. "Jo vařila, dohodli jsme se se Samem" řekla, když si otírala mokré ruce. "Můžu si nandat?" zeptal se zdvořile, ale poněkud hloupě Brad. "Jasně, ale talíř si doufám umyješ sám" zasmála se tiše. "To se neboj" usmál se na ní Brad.
Po rozhovoru s Bradem vyběhla Ellie nahoru, do svého pokoje, kde vzala telefon a vytočila číslo. "Ahoj" "Ahoj Lano, máš čas?" "Jo jasně, děje se něco?" "Můžeš být za 10 minut u toho bistra?" "Okey, za 10 minut jsem tam" "Bezva, to ostatní ti povím tam" řekla Ellie a tím ukončila rozhovor.
Když Ellie uviděla přicházet Lanu k bistru usmála se a šla jí naproti. "Ahoj" usmála se Ellie a objala ji. "Jé, ahoj, tak co mi to hodláš říct? V telefonu jsi zněla tak trochu divně." "To mi nebudeš věřit, co jsem viděla" "Tak povídej a nenapínej mě Ell" řekla napjatě Lana. Ellie jí tedy převyprávěla vše co viděla, od toho, jak se o něm plazila až po onu ohavnou věc. "Děláš si srandu?!" "Ne, přísahám" řekla Ell ustrašeně. "Já vím, věřím ti, jen tomu nemůžu uvěřit. Že to udělala znovu" "Cože, ona už to jednou udělala?" "Né vyloženě tohle, ale ano, už Toma a i ty před ním několikrát podvedla, ale Tom řekl, že nehodlá být za pitomce, tak jestli tohle chce dělat, je konec." "Takže myslíš?.." "jo, měla bys mu to říct" doplnila ji Lana. "Nemyslím si, že by mi věřil. Ani mě nezná" opáčila se Ellie. "Tak mu to řeknu já, stejně je dnes ten zápas" "Jaký zápas?" zajímala se Ellie. "Fotbalový, to jsem ti neřekla? Tom s nimi hraje v týmu. Je snad ten nejlepší" "Ne to jsi mi neřekla" zasmála se Ellie. "Nevadí, prostě tam dnes půjdeme" zakončila debatu Lana.

Správné tóny pro oči

29. července 2011 v 14:50 | Jaňula <3 |  Kosmetika
Zelené oči

Zelená barva očí se nádherně rozsvítí se šedými a růžovými tóny, skvělé jsou ale také všechny odstíny hnědé a fialové.
Naopak se k nim nehodí barva tyrkysová, ostře zelená nebo žlutá - takto nalíčené oči nepůsobí dobře.
K zelené barvě očí bude výborně vypadat také líčení ve studených tónech - slušet jim bude také stříbrná a šeda.
Extra-tip:
Šedou barvu stínů se třpytivými stříbrnými pigmenty kombinujte s temně černou řasenkou. To oči zvýrazní a vytvoří u nich silnější a kontrastnější efekt. Přímo ideílní bude tato kombinace pro večerní líčení.

Včerejšek celkem ušel

29. července 2011 v 10:49 | Jaňula <3 |  Zážitky

Čuf slečny..
Včera jak jsme jsem psali že deme ven tak jsme si to celkem užili šli jsme s klukama na brusle :)
No teda aspoň já protože Týna nemá brusle tak nám chudinka musela tahat tašky s botama :D
Ale tak nenudila se šla ještě s Martinem protože taky nemá brusle tak si aspoň pokecali a tak :)
Včerejšek jsme si užili ale co dneska? Vůbec nevíme co budeme dělat venku je zase hnusně takže to vidím celej den sedět u compu ale to se mi 2x nechce! Takže doufám že se pude ven a třeba zase na ty brusle :)
Teď nejspíš budu do vany :D a pak uklízet ať jsem co nejdýl s Týnušou :)
Jo a abych nezapoměla dneska můžete zase čekat nějaký článek o kosmetice ale musím něco vymyslet :D
Tak to čekejte zase tak kolem 1 hod. ;)

Ťááá.. Vůbec mě nenapadá žádný inteligentní nadpis.

28. července 2011 v 23:19 | Týnuše <3 |  Zážitky
Dobrej večír vespolek :D
Po dlouhé době vás zas zdravím, určitě jste si všimli, že jsem tu pár dní nebyla, tak to hodlám napravit. Důvod mé nepřítomnosti byl, že tu byla Týna a pak jsem spala já u ní. Dlouho jsme se neviděli, tak jsme si také měly co říct. Dohromady jsme spolu byly 3 a půl dne, nějak tak. Byly jsme u nás, pak v kině, taky mi půjčila knížku.. VYHOŘELOU!..
(Bože jakou já mám radost, že jí mám můžu jí číst. Spisovatelka je tak úžasná, celá sága je dokonalá, vždycky se nemůžu dočkat dalšího dílu :D.. okey, ale zpátky k tématu :D) takže mám zas na pár dní co číst..

Pitný reřim

28. července 2011 v 15:09 | Jaňula <3 |  Kosmetika
Máte vypnutou a svěží pokožku a v horkých dnech?
Bez dodržovaní pitného režimu to rozhodně nepůjde. Naředěné ovocné šťávy, minerálky, zelený čaj nebo obyčejná voda z kohotku, to josu favorité horkých dní. Pijte po celý den po mensích dávkách a podle potřeby jděte až ma 3 litry tekutiny.
Zvenčí můžete pokožce dopřát třeba minerální vodu ve spreji.


Počasí na hovno

28. července 2011 v 14:59 | Týnuše & Jaňula |  Diary
Nazdárek holčiny..:D
No co by jsme vám sem napsali?.. :D asi jenom to že tohle jsou prázniny totálně na na pytel vůbec neni hezký nemůžeme chodit na koupák nic!..:/ a doma je děsná nuda!
No my teď deme ven když aspoň neprčí ať toho využijeme :)

A co děláte o prázdinách vy?.. A nemáte něco proti nudě?..:D :)

Teď po dlouhý době nějaký vtip :D:

Primář jde po zahradě blázince a kouká, na lavičce sedí pacient a tluče se kamenem do hlavy...
"Co to děláš???"
"Beru drogy."
Primář jde dál a tam se jiný blázen mlátí do hlavy dvěma kameny...
"Copak ty děláš???"
"Práskám si dvojitou dávku."
Primář pokrčil rameny a jde dál, vtom vidí na hromadě kamení sedět třetího blázna, který se rozhlíží okolo...
"A ty děláš co???"
"Dealera."

Boty na léto

27. července 2011 v 13:10 | Jaňula <3 |  Móda
S květinami

Fialové plážové střevíčky ozdobené květinou perfektne dopní plavky s plážovými šaty nebo paerem.
Půvabné a velmi ženské řešení pro příjemné chvíle nejen u vody (boty CCC, 199 Kč).

Více bot v CČ.

Lazy Song - Jeremy a Justin

26. července 2011 v 15:19 | Týnuše & Jaňula |  Videa
Takový ňuňu :D :)

Naše trapné reklamy! 01

26. července 2011 v 15:00 | Týnuše & Jaňula |  Hlášky
1. Jogobella, jogobella...
2. Jsem jeho/její půjčka od komerčky.
3. Kupte si jeden nůž a dostane 25 dalších zdarma!
4. Dlouhý život pro vaši pračku, váš Calgon!
5. "Teďka už se všechno dá dá dá "
6. Proč všichni muži stojí ve tvé řadě? to ne já to moje shauma!
7. A tati co je to za láhev mléka lactel?

Svůdné i divoké - takové jsou účesy na léto 2011 z Francie

26. července 2011 v 12:33 | Týnuše & Jaňula |  Móda
Stylová extravagantní kolekce účesů 2011 z Paříže je tu! Účesy na téma hravé svádění představuje francouzský salon Mod's Hair.
Francouzští kadeřníci salonu Mod's hair Paris představují svou kolekci účesů na jaro-léto 2011 s názvem "Suite 518".Dobré ranko

26. července 2011 v 11:30 | Jaňula <3 |  Diary

Dobré ranko slečny :)
Tak co se dělo za tich posledních pár dní?.. No v pátek jsme jeli nakupovat nové hadříky já si koupila džíny, kabelku a naušnice a Týnuše 3 tílka, ale vážně úžasný.. Tak jestli chtete můžeme to vyfotit a dát to sem, ale je to na vás :)
V sobotu jsme jeli za klukama na Tetín bylo to celkem fajn byla tam vodnice a my jsme si k tomu ještě koupili Fricsa :D
Celkem nás pak bolela hlava a to jsme měli jenom každá jedno Frisco a k tomu ta vodnice :D na Tetín nás ale už nikdo nedostane protože cesta tam je děsná no i na zpátek z Berouna na Tetín jít pěšky!..:D a to jsme ještě museli běžet ať stihneme bus.
V neděli jsme jeli do kina na Lidice.. do kina jsme šli vysmátý z kina úplně skleslí :/ ten kdo to viděl asi ví o čem mluvíme!.. My jsme u toho obě řvali!..:/ :(
No do středy tu má Týna kámošku takže já si musím vymyslet plán sama co budu dělat, ale vidím to že pudu někam s mamkou a s Lenkou (teta) tak v půl 4. :D

Spodní prádlo

24. července 2011 v 11:09 | Týnuše & Jaňula


Prodám CHANEL tričko

20. července 2011 v 18:49 | Týnuše & Jaňula |  Prodáváme
Podle jejich značkování je to velikost L u nás je to o něco větší Mko.
Stálo nás něco kolem 700, ale je už jednou vyprané, takže vám ho dám za 350. Mě neni, protože já nosím velikost S nebo XS, je mi škoda ho vyhodit..

Harry Potter.. The boy who live, come to die..

20. července 2011 v 11:29 | Týnuše<3 |  Diary
Zdravím :)
Dnes vypadá, že bude celkem ošklivě, takže asi pojedeme do Prág. Chceme si koupit nějaký hadříky a pak to vidim na grilování. Až se vrátíme vyfotíme vám, co jsme si koupily, pokud si tedy něco koupíme :D Já osobně jsem děsně vybíravá a pochybuju, že v metropoli něco koupím. Jane si chce koupit nějaký džíny, trička a šperky. Mě je to nějak fuk, prostě něco koupim.. :D Až přijedeme, pojedeme tedy na "chatu" a tam budeme grilovat. Pár dní tam pobudeme, vidím to tak maximálně na týden. Rodiče říkaly, že záleží na počasí. Takže se mějte a určitě čekejte fotky z chaty..

S láskou Týnuše a Jaňula..


Krabí pomazánka

19. července 2011 v 13:39 | Týnuše <3 |  Vaříme

Brigáda, aneb má neaktivita

17. července 2011 v 19:19 | Týnuše |  Diary


Zdravim zlatíčka.
Určitě jste si všimli, že jsem tu nějakou tu dobu nebyla. Všechno tady dělala Jane a já byla na brigádě. Teď to vezmu trošku konkrétněji. Byla jsem na Pražském hradě, prodávala jsem tam nealko, pohledy, mapy a průvodce (knížka). Ceny tam byly neuvěřitelně předražené. Čistá, neperlivá voda?.. 65! dobré ne? Ale lidé nejvíce kupovali Vitelku, 0,75 l. za 99!.. :DD to zní fajn ne?. Nechápala jsem ty lidi. Né že by si už za tak směšnou cenu koupili třeba Nestea, Cocu, Fantu a různé ochucené nápoje, ale oni si koupí neperlivou Bonaqu :D No, tak když má ale člověk žízeň.

A teď k tomu, jaké to tam bylo.
Lidé tam moc nechodili, za hodinu přišli ta 1 maximálně 2 lidi :D. Byla jsem tam celkem 8 hodin! Od 7:30 do 16:30, takhle mi utekl ten největší pařák, ta skvělá doba, kdy jsem mohla být doma v bazénu a užívat si léto. Ale budiž, dostala jsem 1800 takže pohoda. Ale jsem ráda, že je to za mnou, neměla jsem tam co dělat, byla jsem tak moc zoufalá, že jsem si tam vzala knížku, která mě vůbec nebavila a PŘEČETLA JI! Jenom, aby se neřeklo, já čtu, moc ráda, ale tahle byla nudná až na půdu :D Jo, málem bych zapomněla. :D V sobotu mi tam přišli tací 2 kluci :D, fakt třída :D stáli tam a koukali na mě, tak jsem se také chvíli dívala a smála se, pak jsem se ale vrátila ke čtení. Jenom mezi námi, oni byli zajímavější, ale přišlo mi to divný, tam nad nima slintat :D Tak jsem sklopila zrak a četla. Najednou slyším, jak někdo píská. Ignorovala jsem to, ale po minutě už to vážně nešlo. Zvedla jsem hlavu, abych zjistila, kdo si tam píská a najednou CVAK :D. Jeden z nich si mě vyfotil na foťáku :D Jen jsem se usmála a oni pamalu odcházeli. Už jsem se chtěla začít smát nahlas, ale vrátili se, aby mi tu fotku ukázali.. :D aww.. z blízka byli ještě sladší :D :P. A to bylo tak všechno, co bylo za ty 3 dny zajímavé, když opomenu, jak se na mě všichni smáli a já úsměv oplácela, ale bylo mi to divné. Mrkali na mě i chlapi, výrazně starší než já :DD No je to za mnou a já si teď jdu užívat léto!.

Báj báj :* btw: jsem na blond :D spíš do zrz, ale na světě jsou i horší věci :D