Máš rád/a Justina Biebera? ANO x NE

Červen 2011

Můj nový život 7 díl

28. června 2011 v 19:09 | Týnuše |  Můj nový život


Když se obě vracely domů Lana jí ukazovala různé zkratky a cesty kudy se dostane kam bude chtít. Jakmile se blížily ke křižovatce, u které se vždy loučily, aby Lana nemusela chodit domů takovou dálku sama si Ellie všimla pár modřin co měla Lana na ruce. Myšlenky se jí ubíraly jediným směrem. Někdo jí ubližuje. Ničilo jí to, i když jí znala jen pár dní, necelý měsíc, už si s ní rozuměla líp než s kýmkoli jiným. "Co to máš na ruce?" zeptala se podezíravě. "Jo tohle, to nic neni, uhodila jsem se o skříň, když jsem jí zavírala" odpověděla s šibalským úsměvěm. "Fajn" odpověděla Ell a usmála se na ní. "Vážně, nic to není" odvětila, protože věděla, že jí Ellie nevěří.. "To jsem ráda" usmála se Ell. Zbytek cesty se zas vrátily k debatě o zířatech. Měly toho tolik společného, že se tomu ani Ellie nechtělo věřit. Jestli někdy měla někoho mít za nejlepší kamarádku, měla to být Lana a že jich měla dost, ale žádná se jí nemohla rovnat. Když byly na křižovatce, rozloučily se pevným obětím, až se Lana rozesmála a řekla, že by mohly trošku ubrat a síle. Obě se ještě chvíli smály, poté se rozloučily a každá šla svým směrem.

Pomůžeš mi?

28. června 2011 v 17:49 | Týnuše<3

Za 1. jelikož jsem doma a šíleně se nudím ráda bych se podívala na nějaké dobré filmy, nějaké již stahuju (našla jsem je u některých blogerek) ale za každý film budu ráda.. Tak prosím pište <33

A za 2. jak už jsem psala, potřebuju poradit, jaké šaty si mám vzít na poslední den ve škole. Mám dvoje šaty a nevím, jaké si mám vybrat, tak mi prosím poraďte, čím více názorů tím lépe :)

!Fotky těch šatů jsou TADY!

Čekáte až naposledy zazvoní, nebo již vegetíte?

28. června 2011 v 17:34 | Týnuše<3


Tak už si užíváte prázdniny, nebo máte ještě školu?..
Některé blogerky píší, jaká byla rozlučka, dávají fotky z posledního zvonění, ale naopak nějaké holky si stále neví rady s oblečením. (Stejně jako já :D) Tak by mě zajímalo, kolik z vás ještě chodí do školy a kdo z vás si už vegetí doma.
Já osobně bych do školy ještě chodit měla, ale navzdory tomu, že mám antibiotika tak nechodím, taky proto jsem tak aktivní.. (nuda to je něco hroznýho). Nám naposledy zazvoní ve čtvrtek. Děcka mi budou tak chybět, někteří méně, někteří víc.. Pak se všichni rozejdeme. Každý jde na jinou školu a nebudeme se vídat. Je to pro mě nepředstavitelný. Byla jsem s nima 9 let a najednou to má všechno zkončit? Hrůza. A co vy? Těšíte se na podlení zvonění?

Trendy plavky 2011 2. díl

28. června 2011 v 14:59 | Týnuše<3 |  Móda
 1. obr. 1,2,4: Odhalte sexy jedno rameno - asymetrické plavky jsou žhavým hitem letošního jara.
 2. obr. 3,5,6: Plavky s hardware, neboli s přidanou hodnotou, září flitry a různými ozdůbkami.
 3. obr. 7,8: Letos plavky jen stěží rozeznáte od spodního prádla. Dopřát si můžete i pořádnou push-upku.
 4. obr. 9: Metalické odstíny letním plavkám svědčí - lesknout se může materiál nebo přidané ozdůbky.
 5. obr. 10: Celé plavky svědčí postavě více než bikiny.

Jaké šaty si mám vzít na poslední zvonění?

28. června 2011 v 14:41 | Týnuše<3
Potřebuju od vás vědět, jaké šaty jsou hezčí a jaké bych si měla vzít na poslední zvonění :)
Končíme ve čtvrtek a já pořád nevím, jaké šaty si mám vzít.. prosím, napište komentář, nebo hlasujte v anketě, jaké jsou lepší, děkuju moc!.. <3


Fotky ze včera

28. června 2011 v 13:39 | Týnuše<3 |  Fotky

Úplně obyčejná a úplně strašná fotka, ale chtěli jste tu mít víc fotek, máte to mít :* :D

Krtkův dort

28. června 2011 v 12:39 | Týnuše<3 |  Vaříme
Rozhodla jsem se, že vám sem dám další návod. Protože jsme dnes s mamkou udělali Krtkův dort (jahodový) a moc mi chutnal, tak vám sem chci dát návod, jak ho udělat.

Vypadá to takto:Nový layout

28. června 2011 v 12:09 | Týnuše<3


Zrdavím :)
Určitě jste si všimli, že máme nový layout. Je vážně úžasný, děsně se mi líbí a nemůžu se na něj vynadívat. Dělala ho Bonitka a jsem s ním více než spokojená. A co vy?.. Jak se vám líbí?..

Podle mě je takový veselejší, takový letní, jsou tam světlé barvy a působí to vážně skvěle. Takže ještě jednou Děkujeme <3

Já a mamča

28. června 2011 v 10:19 | Týnuše<3 |  Fotky

Ona je vážně tak moc úžasná!..

Můj nový život 6 díl

28. června 2011 v 9:59 | Týnuše<3 |  Můj nový život


Dny se doslova vlekly a Ellie připadalo, že prázdiny vůbec neutíkají, chtěla se vrátit. Zpět na Floridu, tam kam patřila. Ale to nešlo, musela trčet tady s bráškou, mámou a jejím stupidním přítelem, jak často říkala. Najednou začala hrát písnička "Today I don´t feel like doing anything.... I just wanna lay in my bed.." chvíli si jí pobrukovala, ale pak jí došlo, že jí právě zvoní telefon. Od té doby, co je tady jí nikdo nevolal, až teda kromě táty a ten volal každé pondělí a pátek, nechtěl je moc zatěžovat. Tak jí tedy dost překvapilo, že slyšela zvuk svého mobilního telefonu právě ve středu. Když se poprvé podívala na displej zarazila se nad jménem, které tam stálo "Lena", pak se lehce usmála a telefon zvedla. Z druhého konce se ozvalo upřímné "Ahoj" "Ahoj Lano" odpověděla vesele Ellie. "Jak se máš? Doufám, že máš na chvíli čas, chtěla bych s tebou někam vyrazit.." "Mám se fajn, děkuju. To zní skvěle, teď hned?" "Jasně, jestli máš čas" "Mám, kde se sejdeme?" "Za 10 minut u toho bistra?" "Platí, měj se" "Ty taky, ahoj".. tím Lana rozhovor ukončila. Ellie naplňovala radost, Lana byla její první kamarádka v Brookynu a zdála se moc fajn..

Když Ellie viděla v dálce přicházet Lanu, usmála se a zamávala na ni. Lana pozdrav opětovala. Když dorazila blíž obě se pozdravily a Lana jí pověděla o svém plánu. Obě holky se tedy vydaly ulicemi povídaly si o různých věcech a navzájem se poznávaly. Nakonec zašli do sekáče, kde si zkoušely legrační věci a obě se smály a bylo jim spolu dobře. Ellie se od příjezdu sem nikdy takhle nebavila, přišlo jí to jako příjemná změna. Povídaly si snad o všem možném, začínaje kluky a ke konci vedla debata jen okolo kluků. Ellie, pověděla Laně o Tomovi, jak jí přišel sympatický a milý. Pak pokračovala nepříjemným incidentem s Ashley, což Lanu rozhořčilo. "Tohle už ale vážně přechází všechny meze, myslí si, že když je její papá zazobaný a vlivný člověk může si dělat co chce.." "Zatím jí to vychází" odvětila smutně Ell. "Né na dlouho, je načase tuhle ježibabu poslat zpět k zemi!" Při těch slovech se Ellie uchechtla, takový elán co dala Lana do slova "ježibaba" byl opravdu vtipný. Pak už se zase dál smály a Ellie se cítila, že konečně někam patří, že našla svojí spřízněnou duši, o kterou v žádném případě nechtěla přijít.. Aď se děje co se děje. Ashley jí teď byla ukradená, jediné na co myslela je, jak skvěle si s Lanou rozumí..

Chytáky 03

27. června 2011 v 18:59 | Týnuše<3 |  For you
 1. Tři muži se potápějí v řece, ale když vylezou z vody, jenom dva mají mokré vlasy. Jak je to možné?
 2. V autě jede otec a syn (pokrevní). A jak to tak na silnicích chodí, najednou se přihodí strašná nehoda. Oba dva jsou vážně zraněni a sanitky je odvezou do dvou různých nemocnic. Syn je na operačním sále, přijde k němu chirurg a řekne: "Nemůžu ho operovat, je to můj (pokrevní) syn!" Jak je to možné?
 3. Kde vždycky včerejšek přichází až po dnešku?
 4. Šejk měl dva syny. Na smrtelné posteli jim pověděl, že dědictví získá ten z nich, jehož velbloud dojde do určeného města z oněch dvou velbloudů jako druhý. A tak se synové vydali z rodné oázy na cestu. Po třech dnech pomalého poflakování potkali na cestě moudrého starce. Když mu vylíčili své trápení, něco jim poradil. Oba okamžitě vyskočili na své velbloudy a uháněli k městu. Co jim stařec poradil?
 5. V šuplíku máte červené a zelené ponožky. Kolik ponožek nejméně musíte vzít ze šuplíku, aby měly alespoň dvě stejné barvy?

Trendy plavky 2011 1. díl

26. června 2011 v 13:29 | Týnuše<3 |  Móda

by: moda.cz

 1. Bandeaus plavky - bez ramínek vám pomohou ke krásnému opálení.
 2. Modrá je dobrá! Plavky v modré barvě jsou hitem letošního léta.
 3. Sexy prostřihy umí dokonce opticky zeštíhlit - stačí si správně vybrat.
 4. Bílá barva plavek jako sníh vám bude letos v létě opravdu slušet!
 5. Volánková romantika k plavkám patří - nevinnost a sexy image v jenom!
 6. Černá klasika nic nezkazí - na oblečení ani na plavkách pro letošní léto.
 7. Plavky se šňůrkami oživí střih a určitě také zabrání, aby vám uplavaly!
 8. Jedinečné vzory patří letos v létě nejen na dlouhé šaty, ale také na plavky.
 9. Tip redakce - módní puntíky jsou sexy a romantické současně!
 10. Tip redakce - "malé černé" musíte mít nejen jako šaty, ale i jako plavky!

Můj nový život 5 díl

26. června 2011 v 12:39 | Týnuše<3 |  Můj nový život
Stála tam, opřená o zábradlí Elliinina domu. Vypadla úplně jinak, než když ji viděla s Tomem. Když Ellie vyšla ven, Ashley se tvářila rozzuřeně a když byla Ellie konečně na dosah ruky řekla skrz zaťaté zuby "K Tomovi se už nikdy nepřibližuj!" Ellie to vyloženě zaskočilo, takovéhle chování u Ashley neznala, ona vlastně neznala ani jí, tak nechápala proč se k ní tak chová. Ell však nebyla nějaká vesnická puťka a také měla dobře prořízlou pusu, takže s odpovědí neotálela "Nebo co?!" "Tohle vážně nechceš vědět" řekla a zvedla jedno perfektně vytrhané obočí do náznaku zlomyslného úšklebku. Ellie nevědlěla co má odpovědět, protože Ashley vypadala, jako by byla schopná jí na místě zabít, tak udělala pár kroků zpět. To stačilo na tolik, aby Ashley zjistila, že má Ellie strach, tak prokračovala. "Myslíš, že nějaká malá coura jako ty je něco víc než já?! Mám tady mnohem větší slovo než kdokoliv jiný a to si piš, že se postarám o to, aby jsi to tady nenáviděla a všichni nenáviděli tebe!" V Ellie hrklo, poslední co chtěla, bylo to, aby to tu nenáviděla ještě víc než dosud. "Takže myslím, že si rozumíme ne?" řekla a usmála se natolik falešně jak jen to šlo, poté se otočila a odvlnila se pryč. Ellie se sesunula k zemi, obličej skryla do dlaní a mezi prsty jí začly stékat slzy. Neveděla co má dělat. Byla bezradná..

Nové fotky

26. června 2011 v 12:19 | Týnuše<3 |  Fotky
V anketě co jsme založily vidíme, že tu chcete víc našich fotek takže tady vám přidávám nejnovější fotky co máme. Momentálně fotky nebudou, Jaňula je na dovolené a fotky z ní přidá až se vrátí. A já? Nevím, pochybuju, že bych něco za tu dobu nafotila. Než se mi nějaká fotka alespoň trošku zalíbí foťák je vybitý :D

Dobré ráno

26. června 2011 v 9:59 | Týnuše<3 |  Diary


Dobré ráno zlatíčka <3
Chtěla bych vám poděkovat, za komentáře, moc mě to potěšilo.
Dnes bych chtěla přidat pár článků a nějaké fotky, jestli to půjde. Také bych chtěla napsat pár řádků k naší nové povídce "Můj nový život". A co vy? Jak se dnes máte? Co plánujete na dnešek?

A nálada? Na bodu mrazu.

25. června 2011 v 17:19 | Týnuše<3 |  Diary

Zdravim..
Jak jste si mohli všimnout dnes jsem tu již od rána a stále aktivní. Je to proto, že beru antibiotika a nesmím na sluníčko, což je pro mě neskutečný trest. Představte si mou situaci. Je sobota, vy musíte vylézt z postele již v 8 hodin, aby jste si vzali prášek. Vrátíte se do postele, ve snaze ještě usnout. Nejde to. Tak vylezete nadobro, uděláte si snídani, poklidíte a vlezete na počítač, protože nemáte co dělat. Kolem poledne vám zavolají kamarádky, že jsou na koupák a vy jít nesmíte. Nesmíte protože máte antibiotika, tak budete celý den na PC. Pro někoho je to možná skvělý, řeknou si WOOOW celý den na PC, paráda. Tak to vůbec není. Z nudy jsem i umyla nádobí, dvakrát.. :D V pondělí du k doktorce, aby zjistila, co semnou je. Ve čtvrtek budeme mít se školou rozlučku a hádejte co. Nemůžu pít alkohol, ani trošku. Mohlo by se mi přitížit a bylo by mi nevolno. Takže super ne? Do školy nejspíš půjdu až v ten čtvrtek, ale zajímalo by mě, co tady budu celou tu dobu dělat, asi budu přidávat nějaké články, fotit fotky a dopisovat povídku.

Momentálně přestalo svítit sluníčko, takže půjdu na zahradu a chvilku tam budu. Potřebuju na čerstvý vzduch. Pak si asi zahraju The Sims 2, což mi připomíná, že do školy chci. Kamarádka mi má půjčit TS3! :D takže si pro něj chci jít, abych se zbytek týdne tolik nenudila. Takže se mějte a užijte si zbytek dne, možná se ještě vrátím..

Léto s Dolce&Gabanna

25. června 2011 v 15:59 | Týnuše & Jaňula |  Móda
Buď šelmou!
Skvělým módním typem Dolce&Gabbana jsou stylové modely v leopardím vzoru. Kombinace s jednoduchým bílým kouskem.


Magie

25. června 2011 v 15:56 | Týnuše<3
Co si představíte pod pojmem magie? Mě se vybaví mnoho myšlenek, ale všechny se ubírají stejným směrem, kouzla, nadpřirozené bytosti, vaření lektvarů apodob. Magie se dělí na bílou a černou. Černá magie je prý předávána ďáblem, za účelem pácání zla. Jejím základem, jak si mnozí myslí, není ubližování, zaklínání, proklínání a očarovávání, ale čistě a pouze využívání energie získané jejím užitím pro své potřeby. Naopak bílá magie je pro účel pomoci druhým, né jen sobě.

V magii jsou často využívány tzv. magické předměty což jsou předměty u nichž magik z nějakého důvodu předpokládá, že mu budou užitečné. Jsou to především magické lampy, magická zrcadla, magická hůlka a magický meč. Magik je používá k přípravě na rituály a na svoji ochranu také speciální kadidelnici. Aby síla uvedených předmětů byla co nejvyšší, tak by si magik měl pokud možno vše náčiní vyrobit sám.

Jak správně hlasovat??

25. června 2011 v 14:30 | Týnuše <3 |  Návody
Polovina z vás, neví jak hlasovat, tak jsem vám ofotila návod, jak na to. Zabere vám to jen pár minut a co je lepší? Možná se díky vám zařadíme mezi ty kteří budou na seznamu My World Tour..
Návod je v celém článku i odkaz, kde můžete hlas zanechat..

!!Chcete-li hlasovat stačí jen kliknout TADY!!


Česko součástí My World Tour?

25. června 2011 v 12:59 | Týnuše<3 |  For you


Ano, tento článek zveřejňuji podruhé. Poprvé jste tu neměli tolik informací, pro to, aby jste správě hlasovali. Teď tu máte i návod, jak správně hlasovat..
Máš tedy rád/a Justina Biebera? Stačí jen kliknout TADY a možná pomůžeš nám splnit sen, aby Česko bylo součástí jeho My World Tour. (Návod: nad těmi vlaječkami nahoře je takový nápis něco jako "I'am human" na to klikněte a následovně opište text z obrázku a odklikněte. Poté už můžete normálně hlasovat)
______________________________
!!Pokud ale nejsi fanoušek Justina, ignoruj tento článek a raději odejdi. Děkuji :*!!