Máš rád/a Justina Biebera? ANO x NE

Budoucnost

23. května 2011 v 15:51 | Týnuše & Jaňula

Nad tímhle tématem jsem ještě nepřemýšlela, pořád si říkám, žiju pítomností, ale kdybych se měla zamyslet, co mě napadne? Když to tak vezmu a pořádně se zamyslím, co je pro mě vlastně budoucnost? Něco co se stane za týden, za rok, nebo až budu stará? Častěji mluvím o blízké budoucnosti (měsíce, roky). Bojím se například, že až příští rok nastoupím na jinou školu, nebudu to zvládat a budu mít špatné známky. V tu dobu se budu potřebovat spolehnout na kamarády, že mi pomůžou a nebudou mi říkat, na to nemáš, budou ve mě věřit. Ale co je hlavní? Budu se muset spolehout sama na sebe, začít se učit, né po příchodu domů hodit tašku do kouta a tradá ven, u toho učení budu muset sedět.. Když už uvažuji o té střední škole, napadá mě, jak moc mi bude chybět základka a kamarádi, jak moc budu postrádat ty lidi, s kterýma jsem teoreticky vyrůstala, přes to důležité období, než jsem se začlenila do kolektivu a pomalu se měnila a měnila. Když se zamyslím, ještě dále zjistím, že se vlastně bojím, a vyrůst ještě nechci, tohle období základní školy mi nehorázně vyhovuje. Cítím se tu skvěle a o nic se ještě nemusím starat, všechno je snadný. V tomhle období bych chtěla zamrznout a nepustit čas dál.. Jasně budoucnost možná bude skvělá, ale dětství je přece jenom lehčí..
Zdroj k avataru - http://kaulitzz.blog.cz
 


Komentáře

1 Soifong Soifong | Web | 23. května 2011 v 16:04 | Reagovat

Ahoj, prosím, moc prosím, hlásneš zde http://grafika-marry.blog.cz/1105/vgs-1-kolo pro Soifong? Předem moc děkuji, budu Ti za to moc vděčná! PS: Anketa je na konci článku.

2 vampiresanddiaries vampiresanddiaries | 23. května 2011 v 16:20 | Reagovat

no záleží na jakou střední se hlásíš, ale za sebe ti řeknu, že pokud zvládáš základku tak, že tě vzali bez problémů na střední, tak to zvládneš :) získáš nový kámoše a to taky neni špatný, jenom toho učení je trochu víc, ale to dáš :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama